Etusivu / Sociopolis / Yhteystiedot

Ota yhteyttä!

Hankkeen Lapin yliopiston työntekijät:


projektipäällikkö (50 %)

Tarja Kemppainen

tarja.kemppainen@ulapland.fi

040-4844219

 

yliopisto-opettaja

Laura Tiitinen

laura.tiitinen@ulapland.fi

040-4844235



Hankkeen vastuullinen johtaja

professori Anneli Pohjola

anneli.pohjola@ulapland.fi

040-5537498



Hankkeessa mukana olevat sosiaalityön opiskelijat

Haku käynnissä



Hankkeen ohjausryhmä

Nimet ja yhetystiedot

 

Hankkeen Lapin ammattikorkeakoulun työntekijät


lehtori

Heli Arola

heli.arola@lapinamk.fi

040-7752470

 

lehtori

Susanna Helavirta

susanna.helavirta@lapinamk.fi

050-3109491

 

lehtori

Sari Halttunen

sari.halttunen@lapinamk.fi

050-3109361

 

lehtori

Leena Seppälä

leena.seppaa@lapinamk.fi

050-3109357

 

Hankkeen Pohjois-Suomen sosiaalialan osaamiskeskuksen työntekijät (Poske)


kehittämispäällikkö (50 %)

Asta Niskala

040-5952388

 

suunnittelija

Maria Martin

040-7329843